Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Tribute to Marie Fredriksson-Roxette Symphony Show

Kultovní švédské poprockové duo Roxette na konci 80. let vtrhlo do hudebních hitparád a navždy si získalo srdce milionů fanoušků! Nádherné, okouzlující melodie Pera Gessle, i výrazný a jedinečný hlas sólistky - Marie Fredriksson může posluchač poslouchat prostě pořád. Hity jako The Look, Listen To... celý popis

Kultovní švédské poprockové duo Roxette na konci 80. let vtrhlo do hudebních hitparád a navždy si získalo srdce milionů fanoušků!

Nádherné, okouzlující melodie Pera Gessle, i výrazný a jedinečný hlas sólistky - Marie Fredriksson může posluchač poslouchat prostě pořád.

Hity jako The Look, Listen To Your Heart, Spending my time, Joyride - přinesly Roxette skutečně světovou slávu a dostaly je rázem na úroveň hvězd první velikosti.

Skutečným průlomem však byl soundtrack k filmu Pretty Woman - filmu, bez kterého si nelze představit 90. leta. It Must Have Been Love - přenádherná balada o zlomeném srdci - se po uvedení filmu stala vizitkou celé skupiny!

Tribute to Marie Fredriksson to je jedinečný projekt, věnovaný odkazu nejpopulárnější švédské skupiny. Je to unikátní show, ve kterém zaznějí nejlepší hity Roxette ve zcela novém podání - s doprovodem velkého symfonického orchestru!

Jedná se o nesmírně rozsáhlé a velkolepé představení, ve kterém zazní na 100% živý zvuk, mistrovská hra klasických a rockových hudebníků a oslňující hlas zpěvačky Ksany, v plné míře umožňují slyšet a znovu ocenit obrovský přínos Roxette do světa hudby.
Naslouchejte svému srdci - srdci, ve kterém mají vyhrazené zvláštní místo vaše oblíbené hity Roxette a Marie Fredrickson!

Informace

Typ koncert, show
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání út 1.12.2020 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod