Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Societas Incognitorum & Pacora trio

V důsledku protipandemických opatření došlo ke změně i termínu festivalového koncertu Les Musiciens de Saint-Julien. Náhradní koncert na nádvoří státního zámku Lysice proběhne v sobotu 17. 7. a představí se na něm soubory Societas Incognitorum a Pacora trio s projektem Heroes. Ptáte se, co má společného... celý popis

V důsledku protipandemických opatření došlo ke změně i termínu festivalového koncertu Les Musiciens de Saint-Julien. Náhradní koncert na nádvoří státního zámku Lysice proběhne v sobotu 17. 7. a představí se na něm soubory Societas Incognitorum a Pacora trio s projektem Heroes. Ptáte se, co má společného renesanční, lidová a jazzová hudba? Odpověď nabídnou virtuózní mistři variace, improvizace a ornamentiky, kteří se chystají okouzlit festivalové publikum: spojení žánrů nejsou násilná, úpravy jsou přirozené, neuvěřitelně hudebně nápadité, hravé, zábavné a často velmi, velmi svižné: nadzvednou vás ze židle a dodají chuť do života! Vstupenky zakoupené na původní koncert 3. 6. zůstavají v platnosti na náhradní program. V případě, že je budete chtít vrátit, lze tak učinit do 24. 6. 2021.


  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod