Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Oktagon 24

Oktagon chystá další nabitý turnaj okořeněný titulovou bitvou a tentokrát u toho už konečně budou i fanoušci! Nejdéle panujícího šampiona Oktagonu Davida Kozmu čeká nejtěžší zkouška dosavadní kariéry v podobě světově zkušeného Leandra Apolla Silvy. Ubrání svůj trůn a prodlouží neporazitelnost, nebo po... celý popis

Oktagon chystá další nabitý turnaj okořeněný titulovou bitvou a tentokrát u toho už konečně budou i fanoušci!
Nejdéle panujícího šampiona Oktagonu Davida Kozmu čeká nejtěžší zkouška dosavadní kariéry v podobě světově zkušeného Leandra Apolla Silvy. Ubrání svůj trůn a prodlouží neporazitelnost, nebo po dlouhé nadvládě budeme korunovat nového krále welteru?

O místo příštího soupeře Karlose Vémoly se utkají polský veterán Ksw Marcin Naruszczka a Američan se zkušenostmi z Ufc Eric Spicely.

Rozhodne se o složení titulového zápasu v bantamové váze, a uvidíte i další. Viktor Pešta, Matěj Peňáz, Miroslav Brož, David Hošek či Magdalena Šormová.
Turnaje se mohou zúčastnit osoby bez klinických příznaků onemocnění Covid-19, které doloží negativním testem na Sars-CoV-2, osoby po očkování či osoby, které nemoc prodělaly v posledních 180 dnech. Po celou dobu konání akce je nutné mít nasazený ochranný prostředek dýchacích cest.

Informace

Typ bojové umění
Místo konání Zoner Boby Hall (Brno)
Datum a čas konání so 29.5.2021 18:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod