Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Strašidelný letohrádek - Hrůzostrašné legendy ožívají

Výstava o krvavé historii představí reálné historické postavy toužící po lidské krvi a bolesti. Upírský hřbitov, krvavá lázeň, Draculova hrobka, soudní stolice pro potírání čarodějnictví, katova přípravna a další scény uvedou nechvalně proslulé bytosti evropské historie od středověku až po začátek 20... celý popis

Výstava o krvavé historii představí reálné historické postavy toužící po lidské krvi a bolesti. Upírský hřbitov, krvavá lázeň, Draculova hrobka, soudní stolice pro potírání čarodějnictví, katova přípravna a další scény uvedou nechvalně proslulé bytosti evropské historie od středověku až po začátek 20. století.

Pro výstavu byly vytvořené speciální figury, na kterých nechybí věrohodné detaily – skleněné oči, ostré zuby, účesy a dobové šaty.

Atraktivitu zvyšují neobyčejné multimediální “pohyblivé“ či “oživlé“ obrazy, které vystraší úplně každého návštěvníka – před očima se totiž promění zprvu idylický portrét ve strach nahánějící bestii.

Informace

Typ interaktivní výstava
Místo konání Letohrádek Mitrovských (Brno)
Datum a čas konání so 18.9.2021 - ne 28.11.2021

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.letohradekbrno.cz
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod