Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Martino Hammerle - Bortolotti - Návrat na zámek

Po úspěšném vystoupení v zámecké kapli ve Valticích se sem opět vrací Martino Hammerle – Bortolotti se svým pěveckým recitálem. Tento neobyčejně všetranný a charismatický koncertní pěvec se narodil v rakouském Innsbrucku a svůj jevištní debut zažil v Janáčkově opeře v Brně. Posluchači u nás i v zahraničí... celý popis

Po úspěšném vystoupení v zámecké kapli ve Valticích se sem opět vrací Martino Hammerle – Bortolotti se svým pěveckým recitálem. Tento neobyčejně všetranný a charismatický koncertní pěvec se narodil v rakouském Innsbrucku a svůj jevištní debut zažil v Janáčkově opeře v Brně. Posluchači u nás i v zahraničí oceňují nejen jeho jedinečný hlas a strhující projev, nýbrž i objevitelského ducha a nadšení, s nímž prezentuje proslulé evergreeny, ale i skryté klenoty světové hudební literatury. Tentokrát bude umělec prezentovat nejen speciality ze světa opery a operety, ale i písně a songy ze „zlaté“ doby němého filmu a songy z Ameriky a Itálie. Jako host vystoupí flétnistka Marta Talabová z olomoucké filharmonie, na klavír doprovází Šárka Králová z JAMU Brno. Vstupenky jsou v předprodeji nebo na rezervaci v Turistickém informačním centru Valtice na náměstí Svobody. Doporučujeme zakoupit si vstupenky včas – kapacita míst je omezená.

Informace

Typ koncert, operní árie, zpěv, sbory
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - zámecká kaple
Datum a čas konání so 26.9.2009 16:30
URL www.valtice.eu/back-to-the-castle-navrat-na-zamek-26-9-2009/
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Městské muzeum
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod