Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Hrad v obležení 2010

Skupina historického šermu Buhurt oblehne hrad se svými ukázkami šermu a soubojů při prohlídkách I. okruhu paláce (od úterý do neděle). Ukázka historického ležení (stany). Odpolední vystoupení: 24. a 25. července (sobota, neděle) ve 14,00 hodin "Tři princové v bedně, aneb rozverná šermířská pohádka"... celý popis

Skupina historického šermu Buhurt oblehne hrad se svými ukázkami šermu a soubojů při prohlídkách I. okruhu paláce (od úterý do neděle). Ukázka historického ležení (stany).
Odpolední vystoupení: 24. a 25. července (sobota, neděle) ve 14,00 hodin "Tři princové v bedně, aneb rozverná šermířská pohádka".
Večerní vystoupení: 23. a 24. (pátek a sobota) ve 20,00 hodin "Podivuhodné vylodění Adama E.Trčky z Lípy, na pobřeží krajiny posmrtné" vystoupí i břišní tanečnice. Odpolední a večerní vystoupení na parkánové zahradě, vstupem přes padací most.

Informace

Typ historický šerm, netradiční prohlídka
Místo konání Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie (Uherčice)
Datum a čas konání út 20.7.2010 - ne 25.7.2010

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Součást opakované události Hrad v obležení
Akce se pravděpodobně bude opakovat v příštím roce.
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod