Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Vánoce na hradě - Vánoční prohlídky v období Adventu

Netradiční prohlídky hradu. Čeká Vás vánočně vyzdobená, letos poprvé nově otevřená část I. patra paláce - pokoje hrabat Daunů. Pokračuje loňská výstava Betlémů vyrobených žáky ZŠ v Šumné. Letos žáci doplnili Betlémy o nové postavičky. Prohlídka je zakončena malým vánočním občerstvením v panské hradní... celý popis

Netradiční prohlídky hradu. Čeká Vás vánočně vyzdobená, letos poprvé nově otevřená část I. patra paláce - pokoje hrabat Daunů. Pokračuje loňská výstava Betlémů vyrobených žáky ZŠ v Šumné. Letos žáci doplnili Betlémy o nové postavičky. Prohlídka je zakončena malým vánočním občerstvením v panské hradní kuchyni. Opět si pochutnáte na klobásách pana kastelána. Kuchyň provoní další dobroty - barončina vánočka, kastelánčin punč a svařené víno. Možná i letos malé překvapení našich průvodců - živě zpívané koledy.

Informace

Typ netradiční prohlídka, výstava betlémů, výstava - vánoce a advent
Poznámka Možnost parkování před hradní branou nebo na nádvoří zajištěna.
Místo konání Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie (Uherčice)
Datum a čas konání
  • ne 19.12.2010 10:00
  • so 18.12.2010 10:00
URL www.hradbitov.cz/kulturni-akce.php
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod