Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zpátky do pohádky

Letohrádek Mitrovských připravil novou výstavu zaměřenou především na dětského návštěvníka a na všechny milovníky pohádkového žánru. Na tři měsíce se v působivých prostorech zmíněné památky prostřednictvím kostýmů, rekvizit a kulis zabydlí 15 známých českých pohádek z tvorby Československé a následně... celý popis

Letohrádek Mitrovských připravil novou výstavu zaměřenou především na dětského návštěvníka a na všechny milovníky pohádkového žánru. Na tři měsíce se v působivých prostorech zmíněné památky prostřednictvím kostýmů, rekvizit a kulis zabydlí 15 známých českých pohádek z tvorby Československé a následně České televize. Holčičky se mohou těšit na kostýmy princezen a princů, královen nebo králů, kluci například na loupežníky, čarodějnici, strašidla a mnohé další. „Při výběru pohádek jsme brali na zřetel nejen jejich oblíbenost u diváků (Anděl Páně, Lotrando a Zubejda, Sedmero krkavců, Zlatovláska ad.), ale také – povětšinou – hudební složku pohádek (Ať přiletí čáp, královno!, Plaváček, O princezně, která ráčkovala, Královna Koloběžka I. ad.), aby si děti mohli v rámci projekce připomenout nejenom dané herce a kostýmy, ale také zazpívat si známé písničky“, uvedl produkční výstavy Petr Lukas. Celá výstava je koncipována jako prostředí hry a zábavy, návštěvníci se budou moct podívat do televizního studia, vyzkoušet si některé triky v praxi nebo se zapojit do interaktivních částí prohlídky“. Pro organizované dětské skupiny je připravený lektorský program spojený s výtvarnou dílnou.
Partnerem výstavy je Česká televize (Kavčí Hory + TS Brno).

Informace

Typ výstava divadelních / filmových rekvizit
Poznámka Otevřeno: St-Ne 10-16 hod., o vybraných sobotách bude provoz mírně omezen v rámci probíhajících svatebních obřadů (podrobnosti budou vždy uvedeny na webových stránkách letohrádku). Výstava bude pro veřejnost otevřena v So 3.4. ve 12 hod.
Místo konání Letohrádek Mitrovských (Brno)
Datum a čas konání so 3.4.2010 - st 30.6.2010

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL www.letohradekbrno.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod