Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

VII. keltský Lughnasad

Keltský festival na hradě Veveří. Program: 8:00-9:00 start keltského 15 km dlouhého turistického tažení „Pohádkou máje“ od 9:00 stavba keltské vesničky Keltoi a otevírání stylových řemeslnických krámků (kováři, kovotepci, švartneři, mincíři, hrnčíři, šperkaři, kožešníci, krejčíři, bylinkáři, mastičkáři... celý popis

Keltský festival na hradě Veveří.
Program: 8:00-9:00 start keltského 15 km dlouhého turistického tažení „Pohádkou máje“
od 9:00 stavba keltské vesničky Keltoi a otevírání stylových řemeslnických krámků (kováři, kovotepci, švartneři, mincíři, hrnčíři, šperkaři, kožešníci, krejčíři, bylinkáři, mastičkáři...) i občerstvovacích oáz (jídlo, pití, lekvary, medovina, chmelovina, švestkovina...), od 12:00 keltské hrátky pro děti i dospěláky, hodování, soutěžení, zkoušení pravého dávného keltského žití včetně řemesel, věštění, magie… i šamanské kameny a rituální malování na tělo. Toto do 18 hod. i bez vstupenky na festival. 13:50 vše objasní průvodce festivalem – keltolog a moderátor Jirka moravský Brabec.

Informace

Typ historická hudba, slavnost, trhy / jarmark, ukázka řemesel
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání so 31.7.2010
URL www.kudrna.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod