Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

XXVII. Kytarový festival - Escualo Kvintet

Kytarový festival Mikulov patří již více než dvě desetiletí k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v celém středoevropském prostoru. Jeho 27. ročník bude probíhat opět formou přednášek, seminářů, výstav a výuky v mistrovských třídách. Nedílnou součástí festivalu je řada odpoledních... celý popis

Kytarový festival Mikulov patří již více než dvě desetiletí k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v celém středoevropském prostoru. Jeho 27. ročník bude probíhat opět formou přednášek, seminářů, výstav a výuky v mistrovských třídách. Nedílnou součástí festivalu je řada odpoledních a večerních koncertů pro veřejnost. Festival představí domácímu i zahraničnímu publiku špičkové osobnosti světa klasické kytary a zprostředkuje odborné i laické veřejnosti novinky z oblasti tvorby a interpretace kytarové hudby. Hlavní snahou festivalu je prohloubit vzdělání českých účastníků a rozšířit jejich umělecké rozhledy. Cílem festivalu je i uvést koncertní kytaru do povědomí regionální i mezinárodní hudební veřejnosti, navíc v krásném a inspirativním prostředí.

Informace

Typ koncert
Místo konání Mikulov - muzeum a zámek (Mikulov)
Datum a čas konání st 10.7.2013 20:20
URL www.gfmikulov.com
Součást festivalu

XXVII. Kytarový festival Mikulov

Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod