Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

XXI. Mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2014

Letní výtvarné setkání českých a zahraničních umělců tvořících v prostorách mikulovského zámku - slavnostní zahájení. Kurátor - Stanislav Diviš. Dílna je jednou z pravidelných akcí mikulovského kulturního léta a tvořící umělci v prostorách zámku patří k charakteristické prázdninové atmosféře. Letošní... celý popis

Letní výtvarné setkání českých a zahraničních umělců tvořících v prostorách mikulovského zámku - slavnostní zahájení. Kurátor - Stanislav Diviš.

Dílna je jednou z pravidelných akcí mikulovského kulturního léta a tvořící umělci v prostorách zámku patří k charakteristické prázdninové atmosféře. Letošní ročník bude trvat pět týdnů, během nichž umělci budou tvořit a diskutovat o umění. Závěrem budou na slavnostní vernisáži představena nová díla, která doplní prestižní mikulovskou sbírku. Sbírka již obsahuje okolo 350 výtvarných děl mnoha výtvarných oborů a její hodnota podle znaleckých posudků dosahuje přibližně 26 milionů. Sympozií se za dobu jeho trvání zúčastnilo již více než sto výtvarných umělců z České republiky i zahraničí a jedná se o jednu z největších sbírek současného výtvarného umění u nás.

Informace

Typ výtvarná dílna
Zakázán vstup se zvířaty
Místo konání Mikulov - muzeum a zámek (Mikulov)
Datum a čas konání so 12.7.2014 - so 9.8.2014

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL www.mikulov.cz/kultura-sport-a-volny-cas/kalendar-akci/detail/?contentId=151610
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod