Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Svěcení vína ročníku 2021

Tradiční akce, která se koná vždy kolem svátku svatého Martina. Slavnostní obřad svěcení vína provede probošt kolegiátní kapituly v Mikulově - P. Mgr. Pavel Pacner. Obřad "Svěcení vína" pořádá vinařský spolek Moravín Mikulov již od roku 1990. Své vzorky mladých vín zde prezentují malí i profesionální... celý popis

Tradiční akce, která se koná vždy kolem svátku svatého Martina. Slavnostní obřad svěcení vína provede probošt kolegiátní kapituly v Mikulově - P. Mgr. Pavel Pacner.
Obřad "Svěcení vína" pořádá vinařský spolek Moravín Mikulov již od roku 1990. Své vzorky mladých vín zde prezentují malí i profesionální vinaři z Mikulova a blízkého okolí. Součástí je i nabídka Svatomartinské husy s knedlíkem a zelím od kuchařů hotelu Maroli Mikulov. Přijďte i Vy posvětit vlastí víno, které pak ochutnáte společně se všemi milovníky tohoto ušlechtilého nápoje.

Telefon: 519 510 005
E-mail: info@moravinmikulov.eu

Informace

Typ degustace vín, svěcení vína
Telefon 519 510 005
E-mail info@moravinmikulov.eu
Místo konání Mikulov - muzeum a zámek (Mikulov)
Datum a čas konání
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády omezující konání akcí doporučujeme si ověřit platnost konání akce u pořadatele.
pá 12.11.2021 16:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Pořadatel Moravín Mikulov
Zdroj dat Svaz vinařů České republiky
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod